nowoczesne zegary z szkła akrylowego

31-10-2019

Zegary na ścianę stanowią nie tylko element dekoracyjny ale są także praktyczną rzeczą, wyznaczającą rytm codziennego życia. Zegary ścienne sprawdzą się w każdym wnętrzu, od kuchni, salonu, po sypialnię, pokój dziecięcy i młodzieżowy, biuro czy garaż.

Zegar ścienny z szkła akrylowego stanowi alternatywę dla stojących modeli. Są idealnym wyborem w pomieszczeniach, w których mamy niezagospodarowane ściany i brakuje nam pomysłu na ich wypełnienie. Właściwie dobrany zegar ścienny uzupełni wystrój zarówno prostego, klasycznego pomieszczenia ale również pomieszczeń urządzonych nowocześnie czy w stylu retro. Ponadto czasomierz to obowiązkowy element dekoracji biura. Powinien być ładny, prosty i ale zaraz ciekawy. Posiadamy ponadczasowe uniwersalne modele zegarów. 

Nowoczesne modele zegarów sprawdzą się przede wszystkim w designerskich aranżacjach. Prosty model, okrągły czy kwadratowy, świetnie wpasuje się we współczesny wystrój minimalistycznego wnętrza i co ważne, nie zdominuje go. Jednak dla osób bardziej wymagających, które chcą dodatkowo podkreślić gadżeciarski charakter pomieszczenia, odpowiednie będą zegary ścienne o unikalnym kształcie lub stworzonym specjalnie według projektu klienta.

Kuchnia jest sercem domu, dlatego też zegar ścienny jest niezbędnym elementem jej wystroju, stanowiącym głównie funkcję praktyczną. Zazwyczaj pomieszczenie to aranżowane jest w prosty i funkcjonalny sposób. Idealnym rozwiązaniem będą dekoracyjne kuchenne zegary o zaskakujących formach w kształcie sztućców czy naczyń. Wykonane są z szkła akrylowego w dowolnym kolorze.

Zegary z szkła akrylowego świetnie sprawdzą się również w salonie urządzonym w stylu galmour uzupełniając elegancki, wyrafinowany wystrój.