Ilustrowana mapa świata

28-10-2019

mapa świata Ilustrowana mapa to świetne narzędzie do pogłębiania swojej wiedzy o naszym globie przy doskonałej zabawie. Niespotykanie bogato ilustrowana mapa- przedstawia każde Państwo, wyspę z ilustracją- daje to możliwość dzieciom poznania zaskakujących faktów, nowych informacji o poszczególnych regionach. Mapa wciąga również do zabawy dorosłych.

Mapa posiadająca kolorową grafikę, która wzbudzi zainteresowanie każdego dziecka- poprzez zabawę pozowali zapamiętać wiele ciekawostek, które przydadzą się w szkole. Idealna zabawa dla młodych odkrywców lub podróżników. Ponieważ mapa to papier dziecko może zapisywać na niej swoje odbyte podróże lub plany gdzie by chciało się udać. Mapa rozwija u dziecka koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność, a także wyobraźnię i zdolność precyzyjnego działania dziecka.

Na mapie znajdziemy zwierzęta, pojazdy, zabytki, potrawy oraz obiekty i aktywności charakterystyczne dla poszczególnych regionów naszego globu.

Mapa jest również doskonałym wyposażeniem sali lekcyjnej gdyż będzie przyciągała dzieci. Z ciekawości będą się uczyć Państw i charakterystycznych dla nich obiektów lub miejsc. Mapa to pomoc naukowa dla dzieci w każdym wieku.