Moda na panele szklane

31-10-2019

panel szklany Jeśli poszukujesz praktycznego i nowoczesnego rozwiązania do swojej kuchni, łazienki lub pokoju może warto spróbować wkomponować do wnętrza panele szklane. Nie bez powodu są tak popularne- podkreślają charakter wnętrza, łatwo je utrzymać w czystości oraz są efektowne.

Na rynku są dostępne panele szklane z szkła hartowanego oraz z zwykłej szyby. My pracujemy tylko na szkle hartowanym. Wyróżniają się one większa trwałością i odpornością w porównaniu do tych z zwykłego szkła. Jest to bardzo istotne by wybierać panele z szkła hartowanego gdyż np. w kuchni nie trudno o uderzenie w szybę garnkiem lub innym przyborem kuchennym. Dekoracyjny panel z szkła hartowanego jest zdecydowanie bardziej bezpieczny oraz odporny. Dzięki wytrzymałości na dłużej zachowa swój estetyczny wygląd.

Szklane panele to szerokie możliwości aranżacyjne i projektowe. Choć oferujemy bogaty wybór motywów i wzorów, możesz także zdecydować się na przesłanie własnej grafiki.  Możliwość wyboru dowolnego zdobienia to z pewnością to, co wyróżnia panele szklane do kuchni czy do łazienki - w przypadku płytek, czyli tradycyjnego rozwiązania, najczęściej musimy zdecydować się na gotowe wzory. Panele szklane nadają wnętrzu lekkości i są na ogół wyraźnym akcentem w każdej kuchni. Użycie ciekawej, grafiki lub fotografii w kuchni, ożywi wnętrze i doda mu polotu.

  • Jak zamontować Panel

Panel gotowy jest do powieszenia na ścianie, dzięki zaczepom, które dodajemy do paczki w cenie produktu, jesteś w stanie bezzwłocznie zawiesić swoją kompozycję na ścianie. W domu wystarczy że przykleisz zaczepy taśmą dwustronną. Nie przyklejamy zaczepów ponieważ dajemy CI możliwość, aby mógł w dowolny sposób zamontować swój panel. Produkowane przez nas panele szklane są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy ściereczka i płyn do mycia szyb. Szkło jest higieniczne ponieważ nie pochłania zapachów