Naklejki ścienne

28-10-2019

naklejka ścienna Naklejki ścienne to doskonały pomysł na ożywienie lub zmianę aranżacji wnętrz. Można wykorzystać taką naklejkę z wybranym motywem do nalepienia na ścianie salonu, kuchni, jadalni czy pokoiku dziecka. Możliwości jest wiele a w naszej kolekcji wybór motywu, koloru oraz wielkości. Sami wytwarzamy takie naklejki po dokonaniu zakupu, dlatego jest możliwość dopasowania indywidualnego rozmiary do potrzeby. Podczas wybierania motywu wystarczy określić kolor oraz rozmiar. Zamiast naklejki można zamówić szablon malarski- wtedy wybiera się tylko wielkość.

Sprawdź i zapoznaj się z naszą ofertą- kolekcja kilku tysięcy wzorów na ciebie czeka. Oryginalne naklejki delikatnie podkreślą oraz ozdobią wnętrze. Naklejki ścienne są łatwe w aplikacji a przy tym niedrogie. Nasza kolekcja naklejek ściennych cechuje się różnorodnością - znajdziesz popularne naklejki kolorowe zwierząt, dekoracje ścienne w kształcie kwiatów, ornamentów lub znaków zodiaku, dmuchawce oraz kotki.

Naklejka nie musi być tylko na ścianę, naklejka dekoracyjna na meble lub lodówkę to doskonały pomysł na stworzenie nowego wizerunku kuchni. Nasze naklejki można przykleić na każdą gładką powierzchnię jak np. lustro, drzwi.

Niewątpliwa zaletą naklejki jest to iż może przedstawiać różne motywy i pasować do konkretnych wnętrz. Dlatego u nas znajdziesz kategorię naklejki do kuchni, naklejki na lodówkę, motywy kwiatowe czy naklejki dziecięce.

Zaletą naklejek jest ich koszt- niewielki gdyż naklejki u nas zaczynają się od kilkunastu złotych, montaż ich jest prosty oraz szybki.