Jak szybko odmieć pokój dziecka

03-09-2020

Dzieci rosną i zmienia im się gust oraz styl bycia i o ile szafę wymieniamy regularnie o tyle z pokojem dziecięcym jest ciężej. Zmiana pokoju dziecka w pokój nastolatka jest nie lada wyzwaniem dla rodziców oraz dość sporym kosztem. Wymiana mebli jest równoznaczna z wydaniem kilku tysięcy złotych. Chcemy wam podpowiedzieć jak można wyremontować i odmienić pokój niedużym kosztem.

Naklejka- naklejki nadają się nie tylko jako szablon naścienny ale również do naklejenia lub oklejenia mebli. Przy odrobinie czasu i cierpliwości nie dużym kosztem można wykonać olbrzymią zmianę. Można zmienić kolor mebli wykonując oklejenie całego frontu meblowego lub wystarczy na front np. szafki nakleić wzór, który nas interesuje.

Mapa- jest świetnym dodatkiem dla młodszych i starszych w formie tapety ozdobi pokój. Mapa jest naklejana na ścianę. Oprócz tego iż jest dokonała ozdobą pełni funkcję edukacyjną- miło i pożytecznie

Panel szklany- umożliwia umiejscowienia na ścianie lub blacie biurka wybranego zdjęcia. Nastolatek chętnie umieści ulubiony zespół muzyczny na ścianie a dziecko motyw z ulubionej bajki. Panele są wytrzymałe i nie ulegają tak szybko zniszczeniu jak plakaty, dodatkowo prezentują się profesjonalnie i elegancko.