Naklejki na przyprawy - Etykiety na słoiki 240 etykiet

Naklejki na przyprawy - Etykiety na słoiki 240 etykiet

  • szt.
  • 29,99 zł

Produkt przygotujemy bezzwłocznie po Twoim zakupie na Kup Teraz

Zamówienie realizujemy bezzwłocznie po twoim zakupie

Produkt objęty gwarancją wykonania

Elastyczne dopasowanie produktu do twoim parametrów

Naklejki na przyprawy, produkty i zioła - Etykiety na słoiki 240 etykiet

Prezentujemy wodoodporne naklejki na przyprawy, zioła i inne dodatki kuchenne

Przylepy kuchenne zostały wykonane z wysokiej jakości folii, znajdą swoje zastosowanie zarówno w domowej kuchni, jak również w punktach gastronomicznych i restauracjach.

✅ Nasze naklejki kuchenne sprawią, że estetycznie poukładasz swoje przyprawy i zioła. Estetyczny porządek będzie cieszył oko, przyśpieszał znalezienie produktu, oraz zachęcał do częstego przygotowywania domowych posiłków.

▶ Rozmiar naklejek średnicy 35mm został dobrany tak aby pasował do większości pojemników i słoików dostępnych na rynku.

✅ MEGA Zestaw 240 sztuk - nawet dla posiadaczy pokaźnej kolekcji przypraw ta ilość będzie wyczerpująca.

Z E S T A W    Z A W I E R A:

  • Naklejki na przyprawy
  • Ilość: 240szt (w tym kilka sztuk naklejek do samodzielnego uzupełnienia)
  • Kolor: czarny
  • Średnica: 35mm
  • Wodoodporne

Doskonała jakość wodoodpornych etykiet na przyprawy sprawia, że posłużą na długie lata.

Etykiety są wykonane w technice druku cyfrowego co gwarantuje estetyczne wykonanie i czytelne teksty. Minimalistyczny wzór sprawia, że pasują do kuchni w każdym stylu. Atramenty używane w ploterze są w pełni ekologiczne i spełniają europejskie normy, co czyni nasze naklejki przyjaznymi dla środowiska.

Naklejki mogą być użyte na różnych powierzchniach, takich jak plastik, szkło, aluminium lub drewno. Warto zadbać, aby powierzchnia była gładka i odtłuszczona, aby naklejki utrzymały się bez problemu.

✅ Nasze naklejki wykonane są na błyszczącej folii samoprzylepnej, używając tuszy wysokiej jakości.

Dodatkowo, można je bez obaw przecierać wilgotną szmatką, ponieważ są wodoodporne. Mają również wyjątkowo mocny klej, dzięki czemu doskonale trzymają się na odtłuszczonej powierzchni słoika czy też zakrętki.

 

Mówi się, że kto ma porządek w kuchni, ma też porządek w życiu. Niezależnie od tego, czy nasza kuchnia jest mała czy duża, organizacja tego miejsca jest kluczowa. Dlatego warto zwrócić uwagę na pomysły przechowywania i organizacji, zarówno w szafkach i szufladach, jak i w lodówce.

Akcesoria takie jak słoiki czy pojemniki do przechowywania odgrywają tu niezwykle istotną rolę, ponieważ umożliwiają wykorzystanie każdego skrawka przestrzeni w sposób pomysłowy i ergonomiczny.

▶ Szczególnie przydatne są naklejki z nazwami produktów, które możemy umieścić na słoikach. Dzięki temu proces przygotowywania potraw staje się znacznie bardziej efektywny.

✅ Opisanie kolekcji przypraw i ziół pozwoli nam szybko odnaleźć potrzebne składniki. Ponadto, łatwo zauważymy, która przyprawa jest już kończąca się, lub której brakuje w naszych zapasach.

Dbanie o porządek i organizację w kuchni przyczynia się nie tylko do łatwiejszego gotowania, ale także wpływa pozytywnie na cały nasz sposób funkcjonowania w codziennym życiu.

 

przyprawy różne potrawy część 11

 

przyprawy różne potrawy część 12

 

przyprawy różne potrawy część 13

 

przyprawy różne potrawy część 2

 

przyprawy różne potrawy część 1

 

przyprawy różne potrawy część 1 naklejki na słoiki z przyprawami